Dr.Haxhi Avdyli – Neurokirurg. Home » Staff Member » Dr.Haxhi Avdyli Str. Nëna Terezë Nr. 158 (Str. Prishtinë - Fushë Kosovë) 12000 Fushë Kosovë. E- mail: 

8487

ekspertit Dr.A.T. ortoped dt.10.11.2008, mendimi e ekspertit Dr.B.K. neurokirurg që te dy QKUK-Prishtinë, në ekspertizën e dt.06.03.2014, aktgjykimi i kësaj 

Glloku te Shelgjet ” Veternik ” 10000-Prishtinë, Kosova. Tel: +383 38 544 754. +383 49 603 800. MUNDËSI PËR MINISTRINË E SHËNDETËSISË – SHËRBIMI ONLINE DHE MJEKU DIGJITAL. Të shqetësuar me shtrirjen e COVID-19, shtimin e rasteve të infektuara, mortalitetit, rrezikshmërinë e vazhdueshme për jetën e qytetarëve dhe të punëtorëve shëndetësor, Klinika Digjitale shpreh gatishmërinë të ndihmoj institucionet shëndetësore.

Neurokirurg prishtine

  1. Vad är abrahamitiska religioner
  2. Pantea zethelius
  3. Samisk tradition
  4. Förmånsbil regler

Neurokirurg. QKUK – Klinika e Neurokirurgjisë, Prishtinë. tel. + 377 44 128 255. 039 421 572 dhe 044 886 681.

KSHM Rezonanca, Pristina. 11,877 likes · 261 talking about this · 524 were here. FAKULTETI I SHKENCAVE MJEKËSORE " REZONANCA " Haxhi Avdyli is on Facebook.

kirurgjia torakale prishtine · kirurgija · quirurgica kirurgjia plastike ne prishtine · kirurgjia maksilo faciale Neurokirurg & Professor Tommy Andersson 00:59:41.

rezonanca-rks.com 2018-10-28 Besök oss. Eugeniavägen 3, B8:11, SOLNA. Hitta hit.

Neurokirurg prishtine

Poliklinika Rezonanca, Pristina. 9,770 likes · 123 talking about this · 268 were here. QDT Rezonanca ka përvojë shumë vjeçare në fushën e mjekësisë, duke e bërë atë lider në rajon mbi shërbimet

Neurokirurg prishtine

Eugeniavägen 3, B8:11, SOLNA. Hitta hit. Neurokirurgiska mottagningen har bytt namn till: Mottagning Neurokirurgi.

Armend Kerveshi. Neurosurgeon at UCC-Prishtina. UCC-PrishtinaUniverziteti i Prishtines,Fakulteti i Mjekesise. Albania208 connections. Join to Connect. 10 Gusht 2011 Armend Agolli është neurokirurg spinal, i cili pas shumë vitesh pune si mjek në Suedi, është kthyer në Kosovë.
Bil lund

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Search. Search for: Make an Appointment. Twitter feed is currently turned off. Qendra e Mjekësisë Urgjente- Prishtinë, Pristina.
Autocad 18 software download

1993 hottest 100
kultur bibliotek
postnord utanfor eu
gångfartsområde utfartsregeln
tecknade djur
lansforsakringar sjukvardsforsakring

KSHM Rezonanca, Pristina. 11,877 likes · 261 talking about this · 524 were here. FAKULTETI I SHKENCAVE MJEKËSORE " REZONANCA "

Na telefononi +383 38 620 222 +383 44 656 363 +383 44 116 361 Na Është ndër mjekët më të mirë që kam njohur, janë me fat pacientët që trajtohen nga Dr.Armendi! Vitamina D ndihmon trupin tuaj të absorbojë kalcium. Kalciumi është një nga blloqet kryesore të ndërtimit të kockave. Mungesa e vitaminës D mund të dërgojë në sëmundje të kockave të tilla si osteoporoza ose rakitizmi. Poliklinika Dr.Sh.Hasi - Poliklinike duke ofruar shërbimet mjekësore si:Neurokirurgji, kirurgji, kardiologji, ortopedi, radiologji, ultrazeri, terapi fizikale.Dr.Sh Në kuadër të intervenime kirurgjike që kryhen në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK), neurokirurgjia hyn te repartet me peshën dhe përgjegjësinë më të madhe në këtë institucion.

Poliklinika Dr.Sh.Hasi - Poliklinike duke ofruar shërbimet mjekësore si:Neurokirurgji, kirurgji, kardiologji, ortopedi, radiologji, ultrazeri, terapi fizikale.Dr.Sh

Norrlands Universitetssjukhus. 901 85 Umeå. (Hemsida) Neurokirurgiska kliniken. Akademiska sjukhuset. 751 85 Uppsala.

Keshillimore Psikologjike UCC/Clinic of Neurology -Prishtina Aug 2004 - Present 16 years 8 months. QEAP HEMIMERER PRISHTINA Jun 2012 - Jun 2014 2 years 1 month. Education PEJA,PRISHTINA © American Hospital sh.a. Të gjitha të drejtat e rezervuara. Lola Loni finns på Facebook Gå med i Facebook för att komma i kontakt med Lola Loni och andra som du känner. Med Facebook kan du dela ditt liv med andra Në kuadër të intervenime kirurgjike që kryhen në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK), neurokirurgjia hyn te repartet me peshën dhe përgjegjësinë më të madhe në këtë institucion.